Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım Çiçeği Çm2511
Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım Çiçeği Çm2511
Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım Çiçeği Çm2511

Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım Çiçeği Çm2511

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım Çiçeği Çm2511 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım Çiçeği Çm2511 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım Çiçeği Çm2511 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım ÇiçeğiÇm2511 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Üçlü Here Orkide ve Kalanşo Tasarım Çiçeği Çm2511 detaylarımız ; Saksı Genel Genişliği: 25 cm Yuvarlak Saksı Yüksekliği: 6 cm Hera Yüksekliği: 10 cm Ofis ve iç mekan ortamlarınız için tasarlanan ''Trio Hera Serisi Orkide ve Kalanchoe Tasarım''ın saksısı tamamen el yapımıdır. Sevdiklerinize farklı bir hediye sunmanız için özenle tasarlandı. Kalanchoe türlerinin 10-15 günde bir az miktarda sulanması kafidir. Bakımı Hakkında: Orkideler köklerinde su depolayan bitkilerdir. Bu yüzden haftada iki kez püskürtme yöntemiyle su verilmesi ya da köklerinin suyun altında tutulması kafidir. Ayrıca orkideler ışığı ve gece esintisini sever. Yaz aylarında özellikle geceleri açık bir pencere önünde tutulması çiçeklenme oranını arttırır. Çiçekleri tamamen döküldüğünde bir sonraki çiçeklenme dönemine kadar serin bir ortamda muhafaza edilmesi kafidir. Stok durumuna göre kalanchoe bitkisinin renkleri farlılık gösterebilir.  
En Son Gezilenler