Üçlü Dünyam Sukulent Tasarım 2 Çiçeği Çm2531
Üçlü Dünyam Sukulent Tasarım 2 Çiçeği Çm2531

Üçlü Dünyam Sukulent Tasarım 2 Çiçeği Çm2531

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Üçlü Dünyam Sukulent Tasarım 2 Çiçeği Çm2531 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Üçlü Dünyam Sukulent Tasarım 2 Çiçeği Çm2531 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Üçlü Dünyam Sukulent Tasarım 2 Çiçeği Çm2531 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Üçlü Dünyam Sukulent Tasarım 2 ÇiçeğiÇm2531 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Üçlü Dünyam Sukulent Tasarım 2 Çiçeği Çm2531 detaylarımız ;  Dünya Ölçüleri: 9.5x6.5 Trio My World Serisi Sukulent Tasarım 1, üç adet özel tasarım polyester saksı içerisinde 1 adet sukulent, 1 adet haworthia ve 1 adet kalanchoe kullanıldı. Trio My World Serisi Sukulent Tasarımda kullanılan sukulentler etli ve su özlü bitki olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulentler uzun süre susuz yaşayabilirler. Bakımı aydınlık bir ortamda sağlanmalıdır. İçeriğindeki bitkiler gövde ve yapraklarına su depolayan bitkiler olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Not: Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.
En Son Gezilenler