Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721
Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721
Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721
Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721

Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721

129
,00 TL
99
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)

Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721

129
,00 TL
99,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)


12 Mayıs'a kadar gönderim kapasitemizi doldurduğumuzdan, anneler günü için 13 Mayıs'ı teslim günü olarak seçebilmektesiniz. Hijyenik koşullarda paketleme ve servis imkanıyla hizmet vermekteyiz.
odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Görüş Mazı Bonsai Gri ÇiçeğiÇm3721 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Görüş Mazı Bonsai Gri Çiçeği Çm3721 detaylarımız ; Vision Serisi Mazı Bonsai; El yapımı geometrik formlu bu özel saksı içerisindeki Mazı Bonsai ile sevdiklerinize farklı bir hediye sunabilirsiniz. Ölçüleri: Saksı genişliği: 10 cm Saksı yüksekliği: 14 cm Yaklaşık toplam yükseklik: 35 cm Batı mazısı (Thuja occidentalis), servigiller (Cupressaceae) familyasından Kuzey Amerika'nın doğu kesimlerinde yaygın olan bir mazı türüdür. Genellikle toprak yüzeyine yakın bir noktadan çatallanarak birkaç ana gövdeye ayrılır. Genç sürgünlerinin üst yüzü mat, koyu yeşil alt yüzü açık yeşildir. Toprak ayrımı yapmaz. Sığ yaygın bir kök sistemi vardır. Tek ya da gruplar halinde kullanılır. Bakımı Hakkında: 3-4 günde bir toprağını nemli tutacak kadar sulamanız kafidir, bakım kartı ile birlikte gönderilir.
En Son Gezilenler