Vosvos Teraryum 2
Vosvos Teraryum 2
Vosvos Teraryum 2
Vosvos Teraryum 2
Vosvos Teraryum 2
Vosvos Teraryum 2

Vosvos Teraryum 2

352
,82 TL
(KDV Dahil)

Vosvos Teraryum 2

352,82 TL (KDV Dahil)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle ve/veya ilçe adını yazın ve seçin. Cadde veya sokak bilgisini buraya girmeyin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)çiçek mod ödeme seçenekleri

çiçek mod güvenlik
Ürün Detayları

 Son dönemlerde oldukça popüler olan Teraryum hayatımıza 1800’lü yıllardan itibaren girmiştir. Kirli havadan rahatsız olan bir botanik sever tarafından keşfedilmiştir. Bu sayede doğayı evlerimize taşımış olduk. Aslında biz Teraryuma karadaki akvaryum da diyebiliriz. Adeta minyatür bir botanik bahçesini andıran teraryumlar hem evinize temiz havayı hem de botanik hissini yaşatır. Sizler için özel yapım elma şeklindeki cam içerisine farklı türdeki bitkileri bir araya getirdik. Hem görüntüsü ile hem de içerisindeki yaşayan bitkilerle oldukça şık bir seçim olacaktır. Bu özel ve şık tasarım ürünü gönül rahatlığıyla sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 
Ürün Ölçüleri
Çapı: 23 cm
Yükseklik: 25 cm
 
Ürün Özellikleri ve Bakımı
Elma şeklinde cam fanus içerisinde; hawortia, sedum, echeveria, sarı vosvos araba ve ışıklı sokak lambası figürü kullanılmıştır. Nehir taşlarının ortasında oluşturulan göl efekti el yapımıdr. Tasarım kuru bitkiler, lavanta, doğal çim ile tamamlanmıştır.
Teraryumu 15 günde bir az miktarda sulayınız.
 
En Son Gezilenler