Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Yeni İş/Terfi

Yeni İş / Terfi Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

Yeni işe başlayan ya da terfi alan yakınlarınıza bonnyfood göndermeniz artık çok kolay. Hemen lezzetli sürprizler arasından istediğinizi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Belirttiğiniz adrese güvenli bir şekilde ulaştırılan lezzetler, yakınlarınızı bir hayli mutlu edecek. Onların bu özel gününde yanında olmak ister misiniz? Hemen Cicekmod.com eşliğinde siparişe geçebilir ve özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun için sütlü ya da bitter çikolatalı olacak şekilde ayrı ayrı hepsi hazırlanmıştır. Keklerden ya da kurabiyelerden tasarlanan birbirinden lezzetli atıştırmalıklar, gönderilen kişinin keyiflenmesini mümkün kılar. Özel günlerde mutlu olmasını sağlar.

Yenilebilir Çiçek

Çiçek buketlerine benzer şekilde tasarlanan bonnyfoodlar, görenleri kendine hayran bırakır. Örneğin sevgiliye bonnyfood yenilebilir çiçek hediye etmeniz mümkün. Bunun için daha çok kırmızı renklerinden tasarlanan çiçekler göz önünde bulundurulur. Kırmızı paketlemelere sahip olan çikolatalardan ya da keklerden tasarlanan yenilebilir çiçekler sevgilinizi hoşnut etmenize yeter. Öyle ki bu tarz yenilebilir çiçekler adına ayrı temalar ele alınır. Mesela:

  • İş ve terfi için ayrı yenilebilir çiçek konsepti mevcut durumda.
  • Sevgili ya da arkadaş için de yine ayrı yenilebilir çiçek tasarımlarına yer verilir.
  • Doğum ya da anneler günü çeşitli özel günler için de yine bonnyfood tercihinde bulunmanız mümkün.

Bonnyfood

Yukarıda belirttiğimiz gibi doğum günü bonnyfood lezzetleri taze taze ulaştırılır. Tatlı yiyecekler görenleri kendine hayran bırakır. Başta şık paketleri ile öne çıktıkları açık durumda. Hemen arkasından enfes tatlarından dolayı da beğeni toplarlar. Bu beğeniyi görmek isteyenler hemen siparişe geçebilir. Önce paketlerin tasarımını dikkate alabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda çikolata, kek ya da kurabiye formunda hepsi ayrı ayrı sergilenir. Göndereceğiniz kişinin zevklerine bağlı olarak seçiminizi yapmanız daha anlamlı olacaktır. Örneğin sütlü ya da bitter çikolatalı olacak şekilde dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Yine kurabiye veya kek olması dahi göz önünde bulundurulabilir. Hatta isteyenler meyve sepetlerinden yana da tercihini yapabilir.

Yenilebilir Çiçek Aynı Gün Teslimat

Aceleniz varsa aynı gün teslim edilen meyve sepeti ya da diğer bonnyfood alternatiflerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Son derece lezzetli sürprizler olan sepetler, görenlerin beğenisini toplar. Bu beğeniyi görmek isteyenler hemen aynı gün içerisinde gönderime geçebilir. Neyse ki özel filtrelemeler sayesinde tercihte bulunmanız uzun sürmez. Aynı gün içerisinde teslime uygun olan hediyeliklerden bu yolla haberdar olmanız sağlanır. Neticesinde istediğinizi satın alarak notlar eklemek sizin elinizde. Sevdiklerinize samimi ve sıcak notlar yazmanız mümkün. Sürprizlerin yanına eklenen notlar, sevdiklerinizi mutlu edecektir. Mesela doğum günü, iş ya da terfi durumlarına karşı notlarını eklemeniz mümkün. Anneler günü ya da doğuma karşı ayrı hediyeliklere yer verilmektedir.

Yenilebilir İş Çiçeği

Baştan belirttiğimiz gibi ayrı konseptler eşliğinde hediyeler gözler önüne serilmiştir. Örneğin baştan belirttiğimiz gibi iş ve terfi için ayrı tasarımlarına sahip yenilebilir çiçekler sergilenir. Bunlar arasından en lezzetleri ve şık görünüme sahip olanları seçmeniz uzun sürmez. Örneğin kalpli çikolatalardan çikolata kaplı keklere kadar hepsi arka arkaya sıralanır. En lezzetli olanlar şık görünümleri ile herkesin beğenisini toplar. Yapay bir çiçek görünümü bu yolla gözler önüne serilir. Uzun çubuklara iliştirilen kekler ya da kurabiyeler çiçek görünümü ile göz doldurur. Çiçeklerden daha fazla beğeni topladıkları da açık durumda. Çünkü sadece şık görünümler ile sınırlı kalmadıklarını göreceksiniz. Aynı zamanda son derece lezzetli. Ve bu lezzetin iş yerinde ki herkese ikram edebilirsiniz. Öyle ki son derece yoğun ve dolgun bir şekilde elinize ulaştırılacaktır.