Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612
Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612
Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612
Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612

Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612

471
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)

Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612

471,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)


12 Mayıs'a kadar gönderim kapasitemizi doldurduğumuzdan, anneler günü için 13 Mayıs'ı teslim günü olarak seçebilmektesiniz. Hijyenik koşullarda paketleme ve servis imkanıyla hizmet vermekteyiz.
odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Yeşil Solmayan Güller ÇiçeğiÇm3612 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Yeşil Solmayan Güller Çiçeği Çm3612 detaylarımız ; Geometrik cam fanus içerisine yaklaşık 2 yıl ömrü olan, şoklanmış 3 adet yeşil simli XL gülleri canlı moss ile kullandık. Uzun ömürlü bu çok özel güllerin herhangi bir bakıma ihtiyacı yoktur. Su, güneş ve direkt temastan kaçınıldığı sürece 2 yıl ömrünü devam ettirir. Geometrik fanus yüksekliği 21 cm olup genişlik 24 cm'dir.
En Son Gezilenler