Yıl Dönümü Çiçekleri, Yıldönümü Çiçek Siparişi
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Yıl Dönümü Çiçeği

Sevgilinizle tanışma yıl dönümünüz veya eşinizle evlilik yıldönümünüz ve daha pek çok yıl dönümleri için en güzel çiçek aranjmanlarını sunuyoruz. sevgiliye çiçek arayışında olanlar ve yıldönümlerini kutlamak isteyenler için benzersiz kreasyonlar oluşturup kutlamak istediği anları güzel bir anı haline getiriyoruz. Kırmızı, beyaz ve istenilen renkte gülleri harmanlayarak istenildiği şekillerde sunabiliriz. Bilhassa kalp şeklinde tasarladığımız güller özel günlerinize başka bir anlam katıyor. Lilyum ve renkli papatyalar ile harmonize edilmiş şık saksılar yıldönümlerinde sevginizi sunabilmenizin zarif bir ifadesi.

Evlilik Yıldönümü Çiçeği Nasıl Olmalı?

Evli çiftlerin en özel anlarından biri evlilik yıldönümleridir. Seçilecek çiçek konusunda eşin hangi çiçeği sevdiği önem verilmesi gereken ilk etkendir. Bunun haricinde gül pek çok kutlama için tercih edilen asil ve romantik bir çiçek olduğundan evlilik yıldönümleri için de çok beğenilir ve talep edilir. Buket halinde veya kutu içine düzenlenen dilediğiniz renkte güller hoş ve çekici bir görüntü yaratır. Sukulent bitkilerini çeşitli çiçeklerle harmanlayarak vazo veya saksı ile sunduğumuz tasarımlar çok göz alıcı ve şık bir görüntü sunmakta. orkide her rengi ile ve hoş saksılar içinde beğenilen evlilik yıldönümü hediyeleri arasında yerini almakta.

Evlilik Yıldönümü Çiçek Notları

Ömür boyu bir birlikteliğe adım atmak için evlenen çiftler en özel kutlamaları olan evlilik yıldönümleri için özel çiçekler seçmek isterler. Her çiçek kendi içinde özeldir. Başarılı tasarımlar ve hoş sunumlar bu işi yapanların ustalığı ile mümkün olur. Bu özel anlar için çiçeklere iliştirilen çeşitli notlar bulunur. Nice yılların birlikte kutlanması dileği ve hiç ayrılmamak isteği ile dolu olan mesajlar romantizm kokar. saksı çiçeği tasarımlarından hoşlananlar için şık görünümlü saksılara dekore edilmiş muhteşem çiçekler göz alıcı bir etki yaratır. Şiirsel bir dilden hoşlananlar için sevgilerini ölümsüzleştiren not seçenekleri ile romantik çiçekler en özel anlarınızı unutulmaz kılacak.

Çiçek Sepeti

Özel günler için hoş bir tarzda dekore edilmiş sepetler de son derece revaçta. Çiçek sepeti tercihleriniz kır çiçekleri ile de düzenlenebilir ve çokta hoş olur. Mis gibi kokan kasımpatılar sepetlerin içinde çok hoş dururlar. Dekoratif sepetler içerisindeki güller, lilyumlar, papatyalar şahane bir görüntü yaratır. Kokulu çiçeklerden hoşlananlar için en güzel doğal çiçek kokuları sevdiklerinizin aklını başından alacak. Duruma uygun ve konusuna göre bir anlam ifade eden çiçek dekorasyonları ile siz de hoş sepetler hazırlatabilir sevdiklerinize anlamlı sürprizler yapabilirsiniz.

Şehir Dışına Çiçek Gönderme

Farklı şehirlerde yaşayan sevdiklerinize, yakınlarınıza ve dostlarınıza Cicekmod.com sitesinden online verebileceğiniz siparişleri ellerimizle ve taptaze teslim ediyoruz. Farklı bir şehirde yaşayan tanıdığınızın doğum gününe gidemediniz ama çiçek göndermek istiyorsunuz. Zevkinize göre seçeceğiniz çiçekleri en güzel şekilde harmanlayıp etkileyici bir sunum haline sokuyoruz. Kısa zamanda sevdiklerinize ulaştırdığımız çiçeklerinizi sevgi ile ve özenle hazırlıyoruz. Doğum günleri her yaş grubu için kutlanan en özel anlardan biridir. Doğum günü çiçeği bu anları ölümsüz bir anıya dönüştürecek birbirinden güzel çiçek seçimlerinden oluşur. Sevdiklerimiz, çocuklarımız, eşlerimiz, arkadaşlarımız, sevgilimiz için onların hoşlandığı çiçekler başta olmak üzere pek çok çiçek çeşidi ile hazırladığımız aranjmanlarımız ile etki yaratıyoruz. Hayalinizdeki her çeşit çiçek tasarımını gerçeğe dönüştürebiliriz. Saksıda, vazoda, sepette, kutuda, pek çok sunum içinde sayısız tasarımı sizler ve sevdikleriniz için gerçeğe dönüştürüyoruz. Seçtiğiniz en güzel çiçeklerinizi şehir dışına 3 ile 7 gün arasında gönderiyoruz. Aynı tazelik ve canlılıktaki çiçekleri alıcılarına özenle teslim ediyoruz.