Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Yıl Dönümü

Yıldönümü Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

Yıldönümü kutlamalarına ayrı bir hava katmak elinizde. Hemen çikolata siparişi vererek bunu hayata geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizi şık tasarımlara ve lezzetlere sahip olan çikolataları gönderebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi bu yolla mutlu etmek ve şaşırtmak sizin elinizde. İster evine ister iş yerine hemen sipariş verebilirsiniz. Hiç beklenmedik bir anda gönderilen bu hoş hediyelikler mutlu olmalarını sağar. Şaşırmalarını ve kendilerini daha iyi hissetmelerini mümkün kılar. Tüm bu hisleri aynı anda yaşatmanız artık zor değil. Hemen Cicekmod.com eşliğinde siparişe geçebilirsiniz. Neyse ki her göze hitap edecek şekilde tasarlanan çikolatalar ve çiçek buketleri tek çatı altında toplandığı için işiniz uzun sürmeyecektir.

Evlilik Yıldönümü Çiçekleri

Sadece yıldönümü çikolataları ile sınırlı kalınmıyor. Arkasından hem gerçek hem de yenilebilir çiçek alternatifleri sıralanıyor. İsteyenler bu yönde de seçimini yapabilir ve sevdiklerini mutlu hissettirebilir. Örneğin gerçek yıldönümü çiçeklerinin daha çok güllerden tasarlanması dikkatlerden kaçmıyor. Kırmızı ve pembe renkleri yoğun bir şekilde gözler önüne serilmekte. Bu sayede yıldönümüne uyumlu olan buketleri değerlendirmeniz uzun sürmez. Şık buketler eşliğinde hepsi sıralanır ve bilgi sahibi olmanız sağlanır. Örneğin buket içerisinde boy gösteren çiçekler nasıl göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda fiyatları da arka arkaya sergilenir ve fikir sahibi olmanız uzun sürmez.

Yenilebilir Yıldönümü Hediyeleri

Sadece gerçek ve canlı çiçeklerden buket hazırlıklarına yer verilmiyor. Hemen arkasından yenilebilir olanlar da sergilenir. Gerek bonnyfood gerekse pasta siparişi vererek sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Neyse ki yıldönümüne uygun bir şekilde hepsi tasarlanmıştır. Yukarıda belirttiğimiz gibi yoğun bir şekilde kırmızı renklerine yer verilmiştir. Bir de isteğiniz üzerine özel mesajlar eklenebilir. Yıldönümü mesajlarınıza kendiniz karar verebilir ve belirtebilirsiniz. Sizlerden gelen mesajlara bağlı olarak hediyelikler tasarlanır. Örneğin gerçek ve canlı buketler hazırlanır. Aynı şekilde yenilebilir çiçekler için de tüm talepler göz önünde bulundurulur. Bu şekilde:

  • Başta göze hitap eden çiçek buketleri sergilenir.
  • Gözden ziyade damağa hitap etmelerine de özen gösterilir.

Yıldönümü Mesajları

Hediyelik tercihinde bulunanlar beraberinde mesajları dikkate almakta. Günün anlam ve önemine uygun olacak şekilde mesajların hazırlanmasına dikkat edilir. Neticesinde gerçek ya da yenilebilir çiçekler daha büyük anlamlar taşımaya başlar. Örneğin yıldönümü kutlamaları bu şekilde ele alınabilir. Sevgi dolu sözcüklere yer vermeniz beklenir. Bu sözcükler hediyeliklerin dahi önüne geçer. Daha değerli ve anlamlı hale gelmelerini destekler. Mesajlar isteğe göre bonnfood tasarımları üzerinden de sergilenebilir. Mesela kaçıncı yıldönümü olduğunu bu yolla ifade etmeniz mümkün olacaktır. Aşka dair her türlü sözcük hediyeliklerin öne çıkmasını sağlar. Bir de şık tasarımların boy göstermesine ayrı bir önem verilir.

Bonnyfood

Meyve sepeti ya da çikolatalar dahilinde de yıldönümü kutlamalarına adım atılabilir. Meyveler mevsime göre toplanır ve sepet içerisinde boy gösterir. En taze ve canlı halleri ile sepette ki yerlerini almaları sağlanır. Hatta isteğe göre çikolata kaplamalı olacak şekilde de meyveler temin edilir. Bu şekilde önce göze hitap etmeleri mümkün olacaktır. Hemen arkasından damağa hitap edecekleri açık durumda. Farklı olarak çikolata kaplı kurabiyelerden tercihte bulunmanız mümkün. Aynı zamanda kekler eşliğinde hazırlanan buketler de öne çıkmayı başarmıştır. Mesela çoğu gül motifleri ile gözler önüne serilir. Yıldönümüne ya da diğer özel günlere uygun olarak tasarlanmalarına dikkat edilir. Bu sayede günün anlam ve önemine uyumlu hale gelirler. Herkesin dikkatini çekmeyi başarırlar. Ve gönderilen kişinin beğenisini kazanan hoş hediyelikler olarak ifade edilebilir.